Laatste update
Update van de werken in fase 2
Het beton van de werken in fase 2 (Weide 11 tot en met 33) is voldoende uitgehard. Hierdoor kunnen we de geplande werken heropstarten.
Plaatsing boordstenen aan opritten
- Vanaf woensdag 18 maart plaatsen we de boordstenen van de opritten. Hierdoor zullen de opritten tijdelijk niet bereikbaar zijn. We verwachten dat dit zal duren tot de week van 3 april.
- We geven voorrang om het deel aan de Kallestraat zo snel mogelijk af te werken.
Plaatsing grasbetontegels
- Tussen maandag 16 maart en woensdag 25 maart plaatsen we alle grasbetontegels tussen het karrespoor. Dit zijn waterdoorlatende betontegels met openingen waarin gras groeit, waardoor de ondergrond zowel stevig als groen blijft.
Paasvakantie
- De aannemer heeft vakantie van maandag 6 april tot vrijdag 10 april.
- Er is dan geen activiteit op de werf.
- De aannemer hervat de werken op maandag 13 april.
Planning na de paasvakantie
- Vanaf maandag 13 april graven we de wadi uit aan de weides. Een wadi is een een groene, ondiepe greppel die regenwater opvangt, tijdelijk buffert en in de bodem laat infiltreren. Het voorkomt wateroverlast, ontlast het rioleringsstelsel en vult het grondwater aan.
Let op: bovenstaande planning is onder voorbehoud en kan nog wijzigen door onvoorziene omstandigheden of het weer. Je kan altijd de aannemer aanspreken voor de planning op korte termijn.
Lees alle nieuwsberichten