Nieuws

WAR3018 - Waregemstraat (Anzegem) - Vichtseweg - Delfien Vanhautestr
07 mrt 2025

Waar staan we met de werken vandaag?

De riolerings- en wegenwerken in de Waregemstraat en Vichtseweg zijn ondertussen al een tijd bezig. Benieuwd naar een stand van zaken en een overzicht van de planning? Lees dan zeker ook de nieuwsbrief in bijlage. 

 

Hoofdriolering Wijnsbergstraat

Deze werd volledig aangelegd. Momenteel worden de laatste huisaansluitingen uitgevoerd.

  • Wanneer de aannemer de huisaansluitingen heeft uitgevoerd, start hij met de wegopbouw in het gedeelte tussen de Delfien Vanhautestraat en Wijnsbergstraat nr. 20.
  • In het gedeelte tussen de Delfien Vanhautestraat en de Waregemstraat kunnen we voorlopig nog niet starten met de wegopbouw. De nutsmaatschappijen gaan hier nog werken uitvoeren aan hun infrastructuur. Dit gedeelte van de weg wordt tijdelijk aangelegd in minder hinder-steenslag. De werken van de nutsmaatschappijen zijn voorzien midden april.
  • Nadien wordt de volledige Wijnsbergstraat afgewerkt. We verwachten dat de Wijnsbergstraat tegen midden mei volledig afgewerkt is.

 

Overstortconstructie Delfien Vanhautestraat

In afwachting van de werken door de nutsmaatschappijen in de Wijnsbergstraat bouwen we de overstortconstructie in de Delfien Vanhautestraat (ter hoogte van het Verbindingspad).

  • Deze werken starten vanaf 17 maart en zullen duren tot midden april.
  • Woon je in de Delfien Vanhautestraat tussen de Wijnsbergsstraat en het Verbindingspad? Dan kan je jouw woning bereiken ofwel via de Waregemstraat-Wijsbergstraat ofwel via de Oudenaardestraat-Wijnsbergstraat. De aannemer informeert je op voorhand.

 

Bufferbekken Mosschaardstraat

Hier voeren we de laatste werken uit. We verwachten dat alle werken hier klaar zijn tegen half maart.

 

Pompstation Priester Daensstraat

De opstart van het pompstation in de Priester Daensstraat is voorzien voor 20 maart. Vanaf dan is het afvalwater van het volledige project aangesloten op de waterzuiveringsinfrastructuur.

 

Paasbouwverlof

Vanaf zaterdag 12 april tot en met maandag 21 april is de aannemer in verlof en zal er niet gewerkt worden op de werf.