Update van de werken in Oplinter
De werken in Oplinter gaan verder. Hieronder lees je de laatste stand van zaken in de Herestraat, Lindebaan, Sinterviven en Oplintersesteenweg.
Herestraat
- De boordstenen zijn geplaatst en ook de onderlaag in asfalt ligt er.
- Op maandag 5 oktober storten we het beton van de rijweg tussen huisnummer 21 en het kruispunt.
- De opritten en toegangen naar de woningen zijn voorlopig aangewerkt.
- Daarnaast brengen we de onderfundering voor de voetpaden aan en hogen we de putdeksels op.
- De start van de nutswerken in de Herestraat is voorzien op 9 november.
Lindebaan
- De aanleg van de riolering in de Lindebaan is volop bezig. Nadat de rioolbuizen zijn aangelegd, vullen we de sleuf opnieuw op.
- De huisaansluitingen worden op een later moment uitgevoerd.
Sinterviven
- De werken aan Sinterviven zijn bijna afgerond. We verwachten dat ze volgende week klaar zijn.
- Momenteel is de groenaanleg bezig. Vanaf vrijdag werken we ook aan de aansluiting met de Papeweg.
Oplintersesteenweg
- Op donderdag 1 oktober starten de voorbereidende werken in de Oplintersesteenweg, vanaf de Herestraat tot aan de Huiskensstraat. De kruispunten zijn niet inbegrepen in deze werkzone.
- Op maandag 5 oktober starten we met de eigenlijke rioleringswerken en gaat de eerste rioolbuis de grond in.
- Vanaf de start van de werken is geen doorgaand verkeer meer mogelijk door de werkzone. Doorgaand verkeer volgt een omleiding via de Huiskensstraat, Kloosterstraat en Ganzendries.
- Handelaars blijven langs één zijde bereikbaar. De aannemer plaatst borden die aangeven langs welke kant je de handelaars kan bereiken.
- In november en december voeren ook de nutsbedrijven werken uit in de Oplintersesteenweg. Meer details over deze werken volgen later. De nutsbedrijven informeren je ook zelf over hun werkzaamheden.
Lees ook de recentste bewonersbrief.
