Update van de werken
We werken verder in de Broekstraat, Hoekweg en Reppelsebaan. Ook op het kruispunt Dorpsstraat – Broekstraat gaan de werken verder. Hieronder lees je de planning voor de komende weken en wat dit betekent voor de bereikbaarheid per fase.
Fase 1: Hoekweg en Broekstraat
- We legden de betonnen kantstroken aan. Voor het weekend maken we de opritten tijdelijk opnieuw bereikbaar met de wagen.
- Vanaf dinsdag 13 oktober leggen we de fundering tussen de betonnen kantstroken aan. We starten in de Hoekweg.
- Op woensdag 14 en donderdag 15 oktober werken we verder in de Broekstraat. Daarbij brengen we een laag steenslag aan als basis voor de nieuwe rijweg.
- In de week van 19 oktober leggen we de onderste asfaltlaag aan in de Hoekweg en de Broekstraat.
- Tijdens de aanleg van de fundering vragen we om zo weinig mogelijk met de wagen door de werfzone te rijden of te manoeuvreren. Het is belangrijk dat de steenslag mooi vlak blijft liggen, zodat we de asfaltwerken goed kunnen voorbereiden.
- Moet je oprit toch absoluut bereikbaar zijn met de wagen? Neem dan contact op met de werfleiding van Aclagro.
Fase 2: Reppelsebaan
- We werken verder aan de afwerking van de opritten. Wanneer je oprit aan de beurt is, neemt de aannemer vooraf contact met je op.
Fase 3: kruispunt Dorpsstraat – Broekstraat
- We legden de betonnen verkeersdrempels aan. Daardoor is het kruispunt momenteel niet bereikbaar met de wagen.
- De betonwerken starten op dinsdag 13 oktober, in plaats van 9 oktober zoals eerder aangekondigd. De werken duren ongeveer een week. Tijdens die periode storten we op verschillende momenten beton.
- Na het storten krijgt het beton een speciale afwerking waarbij we de bovenste laag uitwassen. Dat moet op het juiste moment gebeuren, afhankelijk van onder andere de temperatuur. Daarom kan er ook buiten de gebruikelijke werkuren activiteit zijn op de werf.
- We proberen nachtwerk zoveel mogelijk te vermijden, maar soms is dat noodzakelijk. We hebben hiervoor toestemming gevraagd aan de stad.
- Na de betonwerken moet het beton nog drie weken uitharden. Het kruispunt blijft daarom afgesloten voor autoverkeer tot na de herfstvakantie.
Let op: bovenstaande planning is onder voorbehoud en afhankelijk van het weer en onvoorziene omstandigheden.