Nieuws

22596 - Weg- en rioleringswerken Kriekelaerestraat
24 feb 2025

Toegangen in de Kriekelaerenstraat 1 - 30

 

Nu de hoofdriolering is aangelegd gaan de werken in de Kriekelaerenstraat een nieuwe fase in.

  • Tussen de woningen 1 tot en met 30 zijn de opritten toegankelijk gemaakt met een tijdelijke steenslagverharding.
  • We sluiten de woningen aan op de nieuwe riolering. Daarom maken we per woning een dwarssleuf van de gevel naar de riolering.
  • Wanneer we je woning aansluiten is je oprit tijdelijk niet bereikbaar. Wanneer de aansluiting voltooid is leggen we de tijdelijke toegang terug.
08 nov 2024

Nieuwe fase gaat van start in de Kriekelaerenstraat

 

Planning

  • De aannemer gaat van start met de rioleringswerken in de Kriekelaerenstraat, vanaf nr. 30 richting nr. 1.
  • Met de plaatsing van de riolering worden ook meteen de huisaansluitputjes klaargelegd. 

 

Toegankelijkheid

  • De woningen blijven grotendeels bereikbaar met de wagen. De aannemer legt een tijdelijke steenslagverharding.
  • Je kan de werfzone verlaten via de Trapstraat. Is de riolering voor je woning aangelegd, dan kan je de werfzone verlaten via de Terkammenstraat.

 

Huisvuilophaling

Er zijn twee inzamelpunten voor het huisvuil: 

  • Ter hoogte van Kriekelaerenstraat nr. 1
  • Ter hoogte van de werfkeet

 

De ophaaldienst komt op de gewoonlijke dagen het huisvuil oppikken van deze verzamelpunten. 

 

Meer informatie

De aannemer bedeelt een infobrief onder de omwonenden. Die kan je hieronder terugvinden.

27 jun 2024

Rioleringswerken aan de school

 

Volgende week vat de aannemer de rioleringswerken aan op en voor de terreinen van de school Spring int veld, Kareelstraat 19. Deze werken verlopen in 2 fases. 

 

1 - Op de terreinen van de school 

 

  • Hier werken we van maandag 1 tot en met vrijdag 12 juli. 
  • De Kareelstraat wordt een doodlopende straat. 
  • De verkeerssituatie blijft ongewijzigd tot aan de parking van Huize Terloo. Vanaf hier is enkel plaatselijk verkeer toegelaten. 
  • Op de parking tegenover de school komt een stockagezone. Het is belangrijk dat hier geen voertuigen meer geparkeerd staan. 
  • Vanaf 15 juli is het bouwverlof. De aannemer hervat de activiteiten op 5 augustus. 

 

2 - Voor de school 

 

  • Deze werken starten op maandag 5 augustus. 
  • De aannemer maakt alle verbindingen met de bestaande riolering in de straat.
  • De rijweg wordt opgebroken. Hierdoor is het deel achter de parking van Huize Terloo enkele dagen niet bereikbaar met de auto. 
  • De juiste duur hangt af van het vlotte verloop van de werken. Daarna is plaatselijk verkeer weer mogelijk. 

 

Opgelet - Bij slecht weer is het mogelijk dat de werken vertraging oplopen en dat de planning wijzigt. 

 

Vermijd de werkzone 

 

Probeer de zone waarin we werken zoveel mogelijk te vermijden en respecteer de verkeerssignalisatie. Dit is voor jouw en onze veiligheid. Alvast bedankt.

 

22 mei 2024

Werken gestart, Terkammen- en Kriekelaerestraat afgesloten vanaf 27 mei

 

Planning

De voorbereidende werken zijn gestart ter hoogte van de Roskambeek in de Terkammenstraat. Nadien volgt de start van de rioleringswerken.

  • De Terkammenstraat en Kriekelaerstraat worden op maandag 27 mei afgesloten voor doorgaand verkeer.
  • De opritten blijven voorlopig toegankelijk met de wagen.

 

Vuilophaling

Door de werken zal de vuilniswagen de woningen niet kunnen bereiken. De afvalophaling gebeurt op de normale dagen, zet je afval de dag ervoor al buiten zodat de aannemer dat kan verzamelen.

  • Woon je in de Kriekelaerstraat, dan zal de aannemer je afval verzamelen ter hoogte van de kruising Kriekelaerestraat & Trapstraat, vanaf 27 mei.
  • Woon je in de Terkammenstraat: 
    • Dan is er voorlopig geen wijziging. De vuilniswagen kan de woningen bereiken tot de witte hoeve Terkammenstraat 31.
    • Vanaf dat de werken de hoeve passeren zal de aannemer je afval verzamelen ter hoogte van café Ter Kammen.