Projectoverzicht

TRE3027 - Heistraat - Rozenlaan
Laatst bijgewerkt: 27 apr 2025

Dit project volgen

  • Krijg belangrijke info
  • Geef je mening over de werken
Ja, stuur me de nieuwsbrief

Startdatum: 03 maart 2025

De werken zullen 13 maanden duren

Dit project voorziet in de aanleg van een gescheiden rioleringsstelsel. 

Na de werken wordt het afvalwater afgevoerd naar de zuiveringsinstallatie in Rotselaar, waar het wordt gezuiverd. 

Het regenwater wordt afgekoppeld en zoveel mogelijk ter plaatse vastgehouden, met een vertraagde afvoer via infiltratiebermen en -riolering.

Daarnaast krijgt de rijbaan een volledige heraanleg.

Nieuws en updates

  • 25 mrt 2025

    Start rioleringswerken Rozenlaan

     

    Dinsdag 25 maart plaatst de aannemer signalisatie voor de aankomende wegenis- en rioleringsweken in de Rozenlaan, Heistraat & Geertruimoerstraat. Verder plaatst hij een gedeelte van de bemaling voor de grondwaterverlaging in de Rozenlaan. 

     

    De effectieve rioleringswerken in de Rozenlaan zullen dus grotendeels van start gaan in de week van 7 april.

     

  • 13 feb 2025

    Presentatie infoavond

    Hieronder vindt u de presentatie gegeven op de infoavond van dinsdag 11 februari 2025. Hierin staat meer informatie over het project en het projectteam, waar we gaan werken, het verloop, de impact en over de veiligheid tijdens de werken.

Dit project volgen

  • Krijg belangrijke info
  • Geef je mening over de werken
Ja, stuur me de nieuwsbrief

Nuttige contacten

Contactcenter

03 450 45 45 (elke werkdag van 8u tot 17u)

Contactformulier

Peter Vandesande

Werfleider aannemer Hens

Locatie werfkeet:

Geertruimoerstraat, Tremelo